Je winkelwagen is momenteel leeg
De beige kleur, samen met de witte neus en de stijlvolle gesp, geven de schoenen een verfijnde uitstraling.
Deze prachtige schoenen van het Spaanse merk Pertini zijn gemaakt van hoogwaardig leer en combineren klassieke elegantie met moderne details. De beige kleur, samen met de witte neus en de stijlvolle gesp, geven de schoenen een verfijnde uitstraling. Met een kleine hak en een enkelbandje zijn ze niet alleen comfortabel, maar ook perfect voor zowel casual als formele gelegenheden.
Details:
✔ Handgemaakt in Spanje
✔ Hoogwaardig leer
✔ Ook perfect voor feesten/bruiloften
✔ Comfortabele pasvorm met speelse details
Hakhoogte 4 cm.
De kleuren en materialen van het model zijn speciaal voor Mary Jane samengesteld en in een kleine oplage exclusief verkrijgbaar bij Mary Jane Schoenenboetiek.
Bij Mary Jane vindt je een uitgebreide collectie van het Spaanse merk Pertini. De schoenen worden ontworpen en gemaakt in het zuidoosten van Spanje.
Pertini steekt klassieke modellen in een modern jasje, geïnspireerd op schoenen uit de jaren 40 en 50. Pertini maakt speels gebruik van materiaal combinaties en kleur waardoor de schoenen een unieke eigen uitstraling hebben.
Items van productcarrousel